Telefon: 0216 484 12 64

Ekşioğlu Mah. Kuran Kursu Cad. 35. Sok. Çekmeköy / İstanbul*Harita*

Sağlık Bakanlığı'nın COVID 19 uyarılarını dikkate alınız. İlgili rehberlere ulaşmak için: covid19.saglik.gov.tr

Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi

02

Acil Müdahale Odası

03

Aile Planlama Odası

06

Bekleme Salonu

05

Müşahede Odası

    Saruhan Kanbur ASM , 19.07.1986-24.01.2009 tarihleri arasında yaşamış olan SARUHAN KANBUR'un anısını Yaşatmak için ailesi tarafından kurulmuştur.

    Işık Üniversitesi Matematik mühendisliği 3.ncü sınıfında Okuduğu esnasada,Şiledeki kampüsten sınav dönüşü Çekmeköy Otoyolunda elim bir kaza sonucu hayatını kaybetmiştir. Yaşadığı kısacık hayatında,iyiliği ve insanlara yardımı ön planda Tutan ve bu yönde hareket eden bir genci,yaşatmanın ve ruhunu Yüceltmenin en doğru yolunun,insan sağlığına hizmet olacağı Düşüncesiyle hareket edilmiş ve bu "Aile sağlık merkezi" onun Anısı ve ismine yapılmıştır.
Babası : Hüsamettin KANBUR
Annesi : Neriman KANBUR
Ablası :  İncifer KANBUR

 

    Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezinde sıra beklemeye son ! İnternetten randevunuzu alın ve sıra beklemeden, ayakta kalmadan muayenenizi olun.

Randevu Al

+ Web Sitemiz güncellenmiştir.. Pandemi süreci nedeniyle,kalabalıktan ve virüs yoğunluğundan etkilenmemek için Aile Sağlığı Merkezimizdeki tüm hizmetler randevulu olarak verilecektir.Lütfen 182 den veya MHRS üzerinden randevu alınız. Covid19 aşı uygulamaları başlamış olup, aşılarınız yaş ve risk grubuna göre randevulu olarak yapılacaktır.Lütfen randevu alınız.

+ COVID 19 Pandemisi sürecinde Aile Sağlığı Merkezi'mizde muayene, izlem ve aşı uygulamaları hizmetleri noktasında tüm önlemler en üst düzeyde alınmış olup, kurallara uyarak bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

+ Kurum içerisinde maskenizi belirtildiği gibi ağzınızı ve burnunuzu kapatacak şekilde takmanızı, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymanızı önemle rica ederiz.

Saruhan Kanbur Aile Sağlığı Merkezi - 0216 484 12 64 - Çekmeköy / İstanbul